Ghost Autowatch immobiliser od £399 ,naprawa liczników do 2018 od £40, Chip Tuning,remapping ECU cloning od £150! AIR BAG crash data od £40 Zapraszamy !!!

Lista Usług Diagnostycznych

Tutaj znajdziecie Państwo pełną listę
usług z dokładnymi opisami i wycenami. Poniższa mapa przedstawia ceny diagnostyki komputerowej w zależności od miejsca dojazdu.

mobile service charges

kliknij, by powiększyć

 od zaledwie £40!   

 od £50   

 od £55

*Proszę się ze mną skontaktować, jeśli Państwa kod pocztowy nie jest zaznaczony na mapce.

Usuwanie lub czyszczenie filtrów FAP DPF powrót

Cena: od £0

Niewłaściwe funkcjonowanie filtra cząstek stałych FAP objawia się tym, że komputer sterujący silnikiem przechodzi w awaryjny tryb pracy. Silnik nie ma mocy i palą się lampki kontrolne na tablicy przyrządów. Szerzej o przyczynach i skutkach możesz przeczytać na forach
Wiele osób popełnia duży błąd, podejmując zbyt pochopna decyzję dotyczącą usunięcia filtra bez uprzedniej konsultacji, co do późniejszych skutków. Należy pamiętać, że same usunięcie filtra sadzy FAP nie usunie problemu. Należy wyłączyć odpowiednie funkcje w komputerze sterującym silnikiem i dopiero wówczas silnik odzyska pełną moc. W przeciwnym razie komputer silnikowy Twojego auta będzie się domagać sygnałów z urządzenia, którego już nie ma, i jeżeli nie otrzyma tych sygnałów będzie przechodził w tryb awaryjny.

Nasze firmy: “R2 diagnostic” oraz “Harrow Auto Service Ltd”, we współpracy z innymi warsztatami w Północno-Zachodnim i Wschodnim Londynie jako pierwsze odniosły sukces w skutecznym czyszczeniu filtrów DPF w autach osobowych i dostawczych.

Nowa technologia rodem z Niemiec (mieszanina 2 odczynników chroniona tajemnicą) pozwala na wyczyszczenie filtra DPF do 95%, zakładając, że nie był on uszkodzony wcześniej lub stopiony (co niestety można stwierdzić dopiero po rozebraniu go).

Sama procedura czyszczenia filtrów DPF składa się z kilku etapów. Przed demontażem sprawdzane jest i zapisywane ciśnienie odczytywane z sensorów DPF.

Następnie wymontowywana jest sekcja układu wydechowego w której skład wchodzi filtr DPF (czasem sam a czasem z katalizatorem i odcinkiem rury wydechowej) i czyszczony jest chemicznie.

Po czyszczeniu chemicznym przeprowadzamy reset, adaptacje lub przeprogramowanie ECU sprzętem diagnostycznym w celu powiadomienia ECU o założeniu wyczyszczonego filtra DPF.

 

Czas potrzebny na wykonanie całej procedury: 5-7godz

Ceny; auta osobowe: £200, busy, furgony: £300

Aby dokładnie zdiagnozować problem filtra Fap zapraszamy do wizyty w naszej firmie. Zdiagnozujemy problem. Wymusimy regeneracje serwisow? i w kontrolowany sposób wypalimy Fap-a .

Powrót do listy usług