Ghost Autowatch immobiliser od £399 ,naprawa liczników do 2018 od £40, Chip Tuning,remapping ECU cloning od £150! AIR BAG crash data od £40 Zapraszamy !!!

Lista Usług Diagnostycznych

Tutaj znajdziecie Państwo pełną listę
usług z dokładnymi opisami i wycenami. Poniższa mapa przedstawia ceny diagnostyki komputerowej w zależności od miejsca dojazdu.

mobile service charges

kliknij, by powiększyć

 od zaledwie £40!   

 od £50   

 od £55

*Proszę się ze mną skontaktować, jeśli Państwa kod pocztowy nie jest zaznaczony na mapce.

Zastąpienie zwykłych lamp Xenonowymipowrót

Cena: od £100

Co to jest HID Conversion Kit?
HID Conversion Kit to rewolucyjna koncepcja w branży motoryzacyjnej - lampa, która emituje 3 razy więcej światła w porównaniu do tradycyjnych reflektorów halogenowych. Każdy reflektor składa się z rurki gazu Xenon oraz niewielkich ilości innych gazów szlachetnych (pomiędzy dwoma elektrodami wysokiego napięcia), które emitują jasno niebieskie / białe światło. Niemiecka jakość statecznikow (balastów), stosowanych do generowania i regulacji przepływu energii elektrycznej, oferuje wysoką intensywność światła, która nigdy sie nie zmienia. 

Oszczędzanie energii:
Światła HID zużywają tylko 35W energii elektrycznej, co czyni je ponad 3 razy bardziej wydajnymi niż tradycyjne żarówki halogenowe.

Dłuższy czas ekploatacji:
Światła HID starczą na ponad 2500 godzin = 3 lub 4 lata bez wymiany.

Bezpieczeństwo:
Światla HID dzięki zwiększonej jasności (300% jasności tradycyjnych żarówek halogenowych) gwarantują dodatkowy margines bezpieczeństwa.Wygląd:
Atrakcyjne, niebieskawo-białe światło jest komfortowe i bardzo zbliżone do naturalnego światła emitowanego przez Słońce. To wszystko poprawia widoczność w nocy.

Jak oszacować cenę dla Twojego pojazdu?
Przy tak wielu modelach i markach pojazdów ważne jest, aby sprawdzić i upewnić się, jakiego typu żarówki są w Państwa pojeździe. Można to sprawdzić w kilku miejscach. Pierwszym jest obiektyw lampy - typ żarówki będzie na nim odlany. Innym miejscem jest sama żarówka - typ i moc są wydrukowane na jej podstawie. Dodatkowo, informacja ta może być także w instukcji obsługi pojazdu - typ żarówki do swiateł mijania lub świateł przeciwmgielnych. Jeśli mimo wszystko nie możesz odnaleźć typu żarówki, proponujemy skontaktować się z lokalnym salonem samochodowym. Po uzyskaniu prawidłowej informacji o rodzaju żarówek, proszę zadzwonić lub wysłać mi maila, aby poznać całkowity koszt montażu.

Powrót do listy usług