Ghost Autowatch immobiliser od £399 ,naprawa liczników do 2018 od £40, Chip Tuning,remapping ECU cloning od £150! AIR BAG crash data od £40 Zapraszamy !!!

Artur Maciejko

Artur jest elektrykiem, elektromechanikiem samochodowym. Jego zakres usług oraz umiejętności i doświadczenie obejmuje Elektronike,naprawa komputerow ECU,diagnostyka komputerowa, rozwiązywanie problemów, regulacje, naprawą i przebudową elektronicznych systemow. Artur używa najnowocześniejszych narzędzi diagnostycznych i oprogramowania do 2016 takich jak w Autoryzowanych serwisach ,- Star diagnostic (Mercedes),ops,OPPS,icom (bmw). Tech2, Mdi(opel/Vauxhall,Saab,isuzu. VAS,VAG,odis ( audi,vw,skoda,seat,bentley). Planet2000 i lexia dla (peugeot i citroen). VIDA (volvo) IDS dla( Ford,mazda,jaguar, landrover) Clip (renault),honda HIM,jak i wiele innych specialistycznych urządzeń (zaprojektowanych specjalnie dla techników i diagnostów), jak również oryginalnego sprzętu diagnostycznego dla innych potrzeb producentów samochodowych. Posiada również najnowoczesniejszy sprzęt do naprawy i korekty liczników samochodowych i motocyklowych do roku 2017.

Artur pracuje w branży od ponad 20 lat. W tym okresie był‚ długoterminowo związany z głównymi producentami samochodowymi takimi jak Renault, Opel/Vauxhall - Mercedes, jak i specializacja od wielu lat Audi,VW,BMW, Mazda, Peugeot, Citroen.  Zarówno w Polsce jak i Wielkiej Brytanii, pracowal nad projektami aut wspolnie z Bracmi Collins w programie TVN Turbo  Odjazdowe Bryki Braci Collins 2016-2018.

Artur Maciejko - qualified Reanult, Opel and Vauxhall mechanic