Chemiczne czyszczenie filtrów DPF,FAP od £200 ,naprawa liczników do 2017 od £30, Chip Tuning,remapping od £200!AIR BAG crash data od £35 Zapraszamy !!!

Lista Usług Diagnostycznych

Tutaj znajdziecie Państwo pełną listę
usług z dokładnymi opisami i wycenami. Poniższa mapa przedstawia ceny diagnostyki komputerowej w zależności od miejsca dojazdu.

mobile service charges

kliknij, by powiększyć

 od zaledwie £40!   

 od £50   

 od £55

*Proszę się ze mną skontaktować, jeśli Państwa kod pocztowy nie jest zaznaczony na mapce.

Usługa

Opis

Cena

Usuwanie błędów w elektronice i naprawa korekta liczników oraz zegarów

Naprawiamy tablice rozdzielcze i zegary oraz specjalizujemy sie w korekcji liczników / przebiegów , Obsługujemy wszystkie marki i modele samochodów .

 

Więcej informacji

od £40

Zastąpienie zwykłych lamp Xenonowymi

Ta inwestycja się opłaca. Po zastosowaniu Xenonów w Państwa samochodzie, już nigdy nie będą chcieli Państwo wracać do zwykłych żarówek halogenowych. Zadzwoń i spytaj o cenę do Twojego auta!

Oraz mozliwosc zakupu zestawu do wlasnego montazu H7,H1,H4 itp od 65 funtow w zaleznosci od auta.

Retrofit na orkinalnych podzespolach Audi, VW, BMW

Więcej informacji

od £100

Diagnostyka

Diagnostyka - odczyt kodów błędów i kasowanie kontrolek Programowanie
› Airbag
› Serwisu
› ABS, ESP
› silnika - EML

od £50

Szukanie usterek, Elektryka, Diagnostyka

Kategorie:
› Centralne Zamki
› Elektryczne szyby
› Systemy Oświetleniowe
› Kontrola Ciśnienia w Oponach

od £50

Nieodpaląjce Auta

› Test diagnostyczny
› Test szyny (diesel Common Rail) i wtryskiwaczy
› Test alarmów, immobiliserów

od £70

Naprawa ECU Vauxhall Astra/Combo/Corsa 1.7 DTI/TD ECU/EDU, Mercedes pompy SBC Abs

Usterka 1.7 TD EDU/ECU pompy Diesela silnika Isuzu jest bardzo typowym problemem w tych modelach pojazdów. Objawami wadliwej pracy są: kompletne nieodpalanie, gaśnięcie silnika w czasie jazdy lub postoju, kody błędu: "zawór rozlania" lub "pompa wtryskowa" (czyli "spill valve" i "diesel pump") oraz inne Ecu jak. 

sbc1.jpg

Oferujemy Państwu pełną ofertę usług związaną z naprawami układów hamulcowych SBC (Sensotronic Brake Control) w modelach W211 i S211 (Klasa E sedan i kombi), C219 (CLS) oraz R230 (SL).

 

 

od £70

Usuwanie lub czyszczenie filtrów FAP DPF

Nasze firmy: “R2 diagnostic”  we współpracy z innymi warsztatami w Północno-Zachodnim i Wschodnim Londynie jako pierwsze odniosły sukces w skutecznym czyszczeniu filtrów DPF w autach osobowych i dostawczych.

Nowa technologia rodem z Niemiec (mieszanina 2 odczynników chroniona tajemnicą) pozwala na wyczyszczenie filtra DPF do 95%, zakładając, że nie był on uszkodzony wcześniej lub stopiony (co niestety można stwierdzić dopiero po rozebraniu go).

Sama procedura czyszczenia filtrów DPF składa się z kilku etapów. Przed demontażem sprawdzane jest i zapisywane ciśnienie odczytywane z sensorów DPF.

Następnie wymontowywana jest sekcja układu wydechowego w której skład wchodzi filtr DPF (czasem sam a czasem z katalizatorem i odcinkiem rury wydechowej) i czyszczony jest chemicznie.

Po czyszczeniu chemicznym przeprowadzamy reset, adaptacje lub przeprogramowanie ECU sprzętem diagnostycznym w celu powiadomienia ECU o założeniu wyczyszczonego filtra DPF.

 

Czas potrzebny na wykonanie całej procedury: 5-7godz

Ceny; auta osobowe: £200, busy, furgony: £300

profesjonalne usunięcie filtra cząsteczek stałych FAP, DPF.

 

Więcej informacji

od £0